Obchodné podmienky

1. Všeobecné obchodné podmienky

1.1 Predávajúcim je Ing. Karol Kováč. ml, Hlavná ul.č.d.263, Topoľčianky, IČO: 41 724 771, DIČ: 1075507906, Tel. +421911233978, e-mail: verejneihrisko@gmail.com. (ďalej len predávajúci).
1.2 Kupujúcim je každá fyzická alebo právnická osoba, ktorá akýmkoľvek spôsobom kontaktuje predávajúceho s úmyslom kúpy tovaru, ktorý predávajúci ponúka.
1.3 Používaním tejto web stránky dáva kupujúci súhlas s týmito Obchodnými podmienkami.

2. OBJEDNÁVANIE

2.1 Tovar môže kupujúci objednávať zaslaním objednávky vo forme emailu.
2.2 Odoslaním objednávky sa kupujúci zaväzuje prevziať objednaný tovar a zaplatiť za tovar dohodnutú cenu.
2.3 Odoslanú objednávku potvrdí predávajúci do 24 hodín emailom a zároveň oznámi kupujúcemu dostupnosť a termín dodania tovaru. Všetky potvrdené objednávky sú záväzné!
2.4 Predávajúci sa zaväzuje dodať správny druh a množstvo tovaru v dohodnutej cene podľa objednávky.

3. CENY

3.1 Nie sme platcami DPH. Je to výhoda najmä pre subjekty ktoré sú konečnými spotrebiteľmi, nakoľko naše ceny sú oslobodené od DPH a preto sa dá povedať že za naše výrobky zaplatíte o 20% menej než za výrobky od našej konkurencie, ktorá platcami DPH je! 3.2 K základnej cene objednávky je pripočítaná cena za dopravu , cena za montáž a osadenie na mieste určenia. Cena dopravy je odvodená od celkovej hmotnosti objednaného tovaru či vzdialenosti. Vždy je táto položka vecou dohody a býva vopred známa. 3.3. Cena za montáž a inštaláciu na miesto určenia býva vždy vopred dohodnutá a odsúhlasená oboma stranami už v objednávke tovaru a služieb.

4. PLATBY

4.1 Platiť za tovar môže kupujúci prevodom na účet predávajúceho na základe proforma (zálohovej) faktúry. Na základe odoslanej objednávky vystaví predávajúci proforma (zálohovú) faktúru, ktorú pošle spolu s potvrdením objednávky e-mailom. Túto platbu môže kupujúci uskutočniť prevodným príkazom zo svojho účtu, alebo priamym vkladom v hotovosti na účet predávajúceho.
4.2 Daňový doklad (faktúru) dodá predávajúci kupujúcemu spolu s tovarom.

5. DODACIE PODMIENKY

5.1 Dodacia lehota na tovar v ponuke predávajúceho je vo väčšine prípadov vecou dohody oboch zúčastnených strán. O dodacej lehote a termíne dodania spolu s montážou a osadením na miesto určenia bude predávajúci kupujúceho informovať pred samotným uzatvorením dohody o kúpe .

6. DORUČENIE A INŠTALÁCIA ZARIADENIA PRVKOV DETSKÉHO IHRISKA

6.1 Dopravu zabezpečuje predávajúci za vopred dohodnutú cenu.
6.2 Miesto inštalácie je stanovené na základe objednávky kupujúceho. 6.3 Spolu s tovarom dodá predávajúci kupujúcemu faktúru (daňový doklad)a dodací list. Predávajúci taktiež dodá spolu s tovarom návod na používanie. 6.5 Za tovar zodpovedá predávajúci až po jeho nainštalovanie na miesto určenia a prevzatie kupujúcim. Tovar sa považuje za prevzatý kupujúcim od doby, kedy tento písomne potvrdí prevzatie tovaru.

7. ZÁRUKY A REKLAMÁCIE

7.1 Vybavovanie reklamácií sa riadi záručnými podmienkami, Obchodným zákonníkom a príslušnými ustanoveniami Občianskeho zákonníka a osobitnými predpismi.
7.2 Záručná doba na všetok ponúkaný tovar je 24 mesiacov. Na uplatnenie práv zo zodpovednosti za vady (reklamáciu) vždy postačuje doklad o zakúpení (priložená faktúra). Predloženie dokladu o zakúpení na účely reklamácie postačuje aj v prípade, že bol vydaný záručný list, ale zákazník ho stratil.
7.3 Záruka sa nevzťahuje na bežné opotrebenie veci (alebo jej častí) spôsobené používaním.
7.4 Pre účely reklamácií je zriadená schránka elektronickej pošty : verejneihrisko@gmail.com

8. OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV

8.1 Všetky osobné údaje poskytnuté zákazníkom v rámci objednávky sú zhromažďované, spracovávané a uchovávané v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie