O nás

Slovným novotvarom „Multipreliezky©" sa snažíme vyjadriť širokú rôznorodosť našich detských lezeckých stien a preliezok. Zároveň si stojíme za tým že sme prvý, kto v roku 2010 získal typový certifikát na tento výrobok. Odvtedy si naše Multipreliezky© našli miesto v mestách po celom Slovensku. Môžete ich nájsť tak v Prešove, Kysuckom Novom Meste v Spišskej Novej Vsi, ako aj v Bratislave alebo v Malackách.V našej fotogalérii  sa o tom môžete presvedčiť.

Takisto budeme radi ak navštívite www.verejneihrisko.sk, kde sú propagované mnohé realizácie našich „Strážnych MiniVeží" a „Workoutových cvičísk"

Všetky tieto modely na oboch našich webových stránkach, majú ale niečo spoločné. Aj napriek tomu, že sú roztrúsené po celom Slovensku, všetky spĺňajú aj tie najprísnejšie kritériá Európskej normy EN 1176 - Bezpečnostné požiadavky na detské ihriská.
Prvoradá a najdôležitejšia je pre nás totiž najmä bezpečnosť hrajúcich sa detí. V našej ponuke práve preto nájdete len zariadenia vyrobené v zhode s EN 1176. Naše typizované výrobky spĺňajú všetky požiadavky, ktoré predpisuje nový zákon č. 371/2019 Z. z. "Zákon o základných požiadavkách na bezpečnosť detského ihriska".
Ďalšou dôležitou podmienkou zachovania bezpečnosti hrajúcich sa detí, je bezpochyby výber toho najvhodnejšieho modelu.
Aby sme uspokojili Vaše požiadavky, vyvinuli sme modelovú radu takmer pre každú vekovú kategóriu detí. Niektoré modely sú vhodné pre materské školy, iné zase najlepšie vyhovujú druhému stupňu základných škôl. Nezabudli sme ale na nikoho, takže máme modely aj pre predškolákov, či pre prvý stupeň základných škôl. Samozrejme pri výbere toho pre Vás najvhodnejšieho modelu, Vám radi poskytneme bezplatné odborné poradenstvo a ponúkneme Vám takú Multipreliezku©, Workout, alebo Strážnu Minivežu, ktorá bude najviac vyhovovať vašim možnostiam a požiadavkám. Okrem toho Vám ponúkame omnoho viac!
Veď posúďte sami!
• Pre radosť z lezenia u tých najmenších sú určené modely „MINI 100" a „MINI 150"(pre deti od 3 - 8 rokov)
• Predškolákov skutočne potešia modely z modelovej rady „MIDI 100"(pre deti od 4 -10 rokov)
• Modely „MAXI 150" sú tie, na ktorých si nájde svoje miesto každý a sú určené pre I. a II. stupeň ZŠ. (pre deti od 5 - 15 rokov)
• Kombináciou rôznych výšok lezenia sme vytvorili modely „KOMBI 150" s ktorými nepohrdnú ani tínejdžeri. (pre deti od 5 - 15 rokov)
• Pre tých ktorý radi posilňujú svalstvo a radi cvičia s vlastnou hmotnosťou vyrábame modelové rady
„Workout „C","D","E","F" (od juniorov až po seniorov)
Strážne MiniVeže „1" a "2" sú klasické Šmykľavkové konštrukcie so strieškou, doplnené o Reťazový most, Hojdačkové Rameno, alebo Terasu.(pre deti od 4 – 8 rokov)

 

Aktuálne novinky a realizácie detských ihrísk:

Základná škola, Ružová ul., Ružinov, Bratislava

Počet zobrazení: 409

Veľká radosť neobišla ani deti v Základnej škole v Ružovej doline č.29, v Bratislavskom Ružinove. Vďaka iniciatíve a aktivite členov OZ pri ZŠ vzniklo na dvore Základnej školy toto nové detské workoutové ihrisko. Vďaka získaniu financií z verejných zdrojov môžu deti využívať Multipreliezku© „Kombi"5A 150/240, Rúčkovadlo RKD 2,0 a Dvojitú hrazdu. Viac informácií o tomto projekte získate na tel.č.: 0911 233 978.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Materská škola Topoľníky, Dunajska streda

Počet zobrazení: 1032

Materská škola Topoľníky, Dunajska streda Realizácia Multipreliezky© Midi 5A100 v materskej škole v obci Topoľníky, (okr. Dunajská Streda).

Čítajte viac... Komentáre: 1

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie